Monitorovací dotazník

Dobrý den,

rádi bychom Vás požádali o vyplnění následujícího krátkého dotazníku. Cílem tohoto průzkumu je zmapování aktuální zaměstnanosti a výhledů do příštích let malých podniků Olomouckého kraje. Monitoring malých podniků Olomouckého kraje je realizován Paktem zaměstnanosti Olomouckého kraje (PZOK) v rámci projektu Kompas trhu práce. Zaručena je anonymita Vašich odpovědí, zjištěné údaje budou využity pro analytické účely a pro zpřesnění predikcí vývoje zaměstnanosti v Olomouckém kraji, které vytváří PZOK spolu s Výzkumným ústavem práce a sociálních věcí. Děkujeme za Váš čas věnovaný tomuto dotazníku.

Vážení zaměstnavatelé,

v souladu s GDPR (General Data Protection Regulation), obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a s účinností od 25. května 2018, si Vás dovolujeme požádat o ponechání Vaší e-mailové adresy v mailing listu Paktu zaměstnanosti Olomouckého kraje - PZOK z.ú. pro účely zasílání informací týkající se dění na trhu práce v Olomouckém kraji. Rádi bychom Vás i nadále informovali o aktuální situaci na trhu práce, na které se podílíte i vy.

Vyplněním tohoto dotazníku souhlasíte s ponecháním Vaší e-mailové adresy v mailing listu PZOK z.ú. a s nakládáním vyplněných údajů pro účely zpracování analýz a predikcí týkajících se trhu práce v Olomouckém kraji.Odkazy na partnery: